ToucHMt2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ToucHMt2

ToucHMt2 Doğuya Has Macera MMOPRG

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

kusura bakmain özür dilerimm fıkra ama

2 posters
YazarMesaj
killa7878
Aktif Uye
Aktif Uye
killa7878

Rep Gücü : 0

kusura bakmain özür dilerimm fıkra ama Empty
MesajKonu: kusura bakmain özür dilerimm fıkra ama   kusura bakmain özür dilerimm fıkra ama Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 11:37 am

ülkenin birinde bir padişah varmış çok yetenekliymiş. yalnız şiir yazamazmış. birgün bahçesinde gezerken armut ağacını görmüş ve canı armut istemiş.

ağaca çıkmış bir armut koprmış ve çıktım armut dalına topladım hamını mamını demiş ve bu cümleleri çok beğenmiş bunlar şiir olmalı demiş ama devamını yazamamış.

ülkedeki bütün şairler toplanmış ama şiirin devamını getirememişler.enson nam-ı kemal gelmiş. padişah bak enson sen kaldın sende yazamazsan şiirin devamını öldürtürüm seni demiş.

nam-ı kemal söyleyin padişahım şiiri "çıktım armut dalına topladım hamını mamını" nam-ı kemal gülümsemiş ve eklemiş :
"düşersen ordan görürsün ananın a.....ı"
[YTL]DewiL
ĸսгս८ս ժεաﻨl
ĸսгս८ս ժεաﻨl
[YTL]DewiL

Rep Gücü : 211

kusura bakmain özür dilerimm fıkra ama Empty
MesajKonu: Geri: kusura bakmain özür dilerimm fıkra ama   kusura bakmain özür dilerimm fıkra ama Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 11:37 am

Teşekkürler Wink ama o kufurlu yerleri ................. yapın yoksa banned atarım
https://touchmt2.yetkin-forum.com

kusura bakmain özür dilerimm fıkra ama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Süper AsiL Fıkra Budur Agaa